Kiedy Apple wprowadza nowy model iPhone'a, jednym z najczęściej zadawanych pytań jest: "Czy moje stare etui pasuje do nowego modelu?". W przypadku przejścia z iPhone 13 Pro na iPhone 14 Pro, odpowiedź nie jest tak prosta, jak mogłoby się wydawać. W tym artykule omówimy różnice w rozmiarach i designie między iPhone 13 Pro a iPhone 14 Pro i wyjaśnimy, czy etui na iPhone 13 Pro jest kompatybilne z iPhone 14 Pro.

Różnice w rozmiarach i designie

Jednym z najważniejszych czynników, które wpływają na kompatybilność etui, są różnice w rozmiarach i designie między różnymi modelami iPhone'a. W przypadku iPhone 13 Pro i iPhone 14 Pro, są pewne kluczowe różnice, które warto zauważyć.

Po pierwsze, iPhone 14 Pro ma nieco większy moduł aparatu w porównaniu do iPhone 13 Pro. To oznacza, że etui na iPhone 13 Pro może nie pasować do iPhone 14 Pro, ponieważ otwór na aparat może być za mały.

Po drugie, iPhone 14 Pro ma nieco inny układ przycisków na bokach urządzenia w porównaniu do iPhone 13 Pro. To oznacza, że etui na iPhone 13 Pro może nie pasować do iPhone 14 Pro, ponieważ otwory na przyciski mogą nie pasować.

Czy etui na iPhone 13 Pro jest kompatybilne z iPhone 14 Pro?

Biorąc pod uwagę powyższe różnice, można stwierdzić, że etui na iPhone 13 Pro generalnie nie będzie pasować do iPhone 14 Pro. Chociaż różnice w rozmiarach i designie między tymi dwoma modelami są niewielkie, są na tyle istotne, że mogą uniemożliwić prawidłowe dopasowanie etui.

Jest to ważne, aby pamiętać, szczególnie jeśli planujesz przejść z iPhone 13 Pro na iPhone 14 Pro i chcesz używać swojego starego etui. W takim przypadku najprawdopodobniej będziesz musiał kupić nowe etui, które jest specjalnie zaprojektowane do pasowania do iPhone 14 Pro.

Podsumowanie

Podczas gdy etui na iPhone 13 Pro i iPhone 14 Pro mogą wyglądać bardzo podobnie na pierwszy rzut oka, istnieją kluczowe różnice w rozmiarach i designie, które sprawiają, że etui na iPhone 13 Pro generalnie nie pasuje do iPhone 14 Pro. Jeśli planujesz przejść z iPhone 13 Pro na iPhone 14 Pro, warto zainwestować w nowe etui, które jest specjalnie zaprojektowane do pasowania do nowego modelu