Jeśli jesteś jednym z wielu użytkowników iPhone'a, którzy zastanawiają się, czy etui na iPhone 11 pasuje na iPhone 13, jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule odpowiemy na to pytanie i wyjaśnimy, dlaczego tak jest.

Wprowadzenie do iPhone 11 i iPhone 13

iPhone 11 i iPhone 13 to dwa popularne modele smartfonów od Apple. Chociaż oba modele mają wiele podobieństw, istnieją pewne kluczowe różnice, które mogą wpływać na kompatybilność etui.

Czy etui na iPhone 11 pasuje na iPhone 13?

Prosta odpowiedź na to pytanie brzmi: nie. Etui na iPhone 11 nie pasuje na iPhone 13 z kilku powodów. Po pierwsze, iPhone 13 ma nieco inny rozmiar i kształt niż iPhone 11. Po drugie, iPhone 13 ma większy moduł aparatu, który nie pasuje do otworu na aparat w etui iPhone 11.

Dlaczego etui na iPhone 11 nie pasuje na iPhone 13?

Wielkość i kształt iPhone 13 różnią się od iPhone 11. iPhone 13 jest nieco większy, a jego krawędzie są bardziej zaokrąglone. Ponadto, iPhone 13 ma większy moduł aparatu, który nie pasuje do otworu na aparat w etui iPhone 11. Z tego powodu, nawet jeśli próbujesz nałożyć etui iPhone 11 na iPhone 13, nie będzie ono pasować prawidłowo.

Podsumowanie

Podczas gdy etui na iPhone 11 może wydawać się podobne do etui na iPhone 13, nie są one kompatybilne ze względu na różnice w rozmiarze i kształcie. Jeśli planujesz przejść z iPhone 11 na iPhone 13, będziesz musiał zainwestować w nowe etui, które jest specjalnie zaprojektowane dla iPhone 13.