Kiedy Apple wprowadził iPhone 14, fanów technologii z całego świata zaintrygowało, jak nowy model będzie różnił się od swojego poprzednika, iPhone'a 13. Jednym z najważniejszych aspektów, na które zwrócili uwagę, były etui na nowy model. Czy etui na iPhone 13 będą pasować do iPhone 14? Czy nowe etui będą miały dodatkowe funkcje lub lepszą ochronę? W tym artykule przyjrzymy się bliżej etui na iPhone 14 i tego, czego możesz oczekiwać.

Nowe funkcje i zalety etui iPhone 14

Etui na iPhone 14 zostały zaprojektowane z myślą o ochronie urządzenia, ale także o estetyce. Wszystkie produkty Spigen, jednego z czołowych producentów etui na iPhone, są testowane pod kątem odporności na ścieranie oraz precyzyjnego dopasowania, w celu dostarczenia wysokiej jakości etui. Case wyposażono w pierścień kompatybilny z bezprzewodową technologią MagSafe, co zapewnia maksymalną wydajność ładowania oraz szybkie i proste połączenie ze wszystkimi akcesoriami z funkcją MagSafe.

Porównanie z etui do poprzednich modeli iPhone

Porównując etui na iPhone 14 z etui na iPhone 13, zauważymy kilka kluczowych różnic. Po pierwsze, etui na iPhone 14 są nieco większe, aby pasować do większego rozmiaru nowego modelu. Po drugie, etui na iPhone 14 są kompatybilne z technologią MagSafe, co oznacza, że mogą być używane z bezprzewodowymi ładowarkami MagSafe i innymi akcesoriami MagSafe.

Czy etui na iPhone 13 pasuje do iPhone 14?

Odpowiedź na to pytanie zależy od modelu. Etui dla iPhone’a 13 Pro nie będzie pasowało do iPhone’a 14 Pro ze względu na większe wymiary i inny kształt aparatu. Wymiana etui między iPhone’em 13 Pro Max a iPhone’em 14 Pro Max również nie jest możliwa. Jednak etui na iPhone 13 może pasować do iPhone 14, jeśli rozmiary są podobne.

Podsumowanie

Etui na iPhone 14 oferują szereg zalet, w tym lepszą ochronę, kompatybilność z technologią MagSafe i atrakcyjny wygląd. Chociaż nie wszystkie etui na iPhone 13 będą pasować do iPhone 14, wiele nowych etui zostało zaprojektowanych specjalnie dla nowego modelu, oferując doskonałe dopasowanie i ochronę.