• Etui na telefon Google Pixel - Case, Pokrowiec

Etui na telefon Google Pixel jest jednym z akcesoriów GSM, które cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród szerokiego grona użytkowników. Telefony Google Pixel to modele o wciąż rosnącej popularności, które charakteryzują się dobrym stosunkiem jakości do ceny. Nic więc dziwnego, że etui dla Google Pixel stały się produktami niezwykle pożądanymi. Jakie modele są najchętniej wybierane? Na co zwrócić szczególną uwagę podczas ich wyboru? Przyjrzyjmy się dostępnym produktom z bliska.

  • Parametry

Google Pixel i dedykowane dla nich etui 

Etui na telefon Google Pixel to szeroka, różnorodna gama produktów, dzięki której każdy z nas będzie mógł odnaleźć wymarzony model etui dla swojego smartfona. Kwestia estetyki tego rodzaju akcesoriów GSM jest niejednokrotnie priorytetem- smartfony to urządzenia, po które w trakcie dnia sięgamy kilkadziesiąt bądź nawet kilkaset razy. Nic dziwnego, że każdy z nas pragnie, by jego smartfon prezentował się jak najbardziej atrakcyjnie. Etui na telefon Google Pixel jest dostępne w klasycznym kolorze czarnym, który doskonale koresponduje z całą paletą różnych barw. Tak uniwersalny wybór sprawia, że etui z powodzeniem będzie dobrze dopasowanym akcesorium zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i młodzieży. 

Do naszej dyspozycji oddano standardowe case na "plecy" telefonu Google Pixel, jak również wersję etui z przednią klapką, która zapinana jest na magnes. Takie rozwiązanie jest bardzo kompleksowe- nie dość, że chroni obudowę telefon przed zarysowaniami, to dodatkowo stanowi także ochronę dla wyświetlacza naszego telefonu, który jest najbardziej wrażliwym elementem całego urządzenia. 

Co więcej, wybierając etui na telefon Google Pixel, w ofercie dostępne są różnego rodzaju faktury, które pokrywają zewnętrzną część etui. Wybór zależy od indywidualnych preferencji i upodobań. Prążkowana czy chromowana powierzchnia odgrywa niebagatelne znacznie dla doskonałej ergonomii. Telefon pewniej "leży w ręce" oraz charakteryzuję się większą przyczepnością, dzięki czemu minimalizujemy ryzyko niekontrolowanych upadków. 

  • Ostatnio oglądane produkty