• Etui na iPhone 11 - Case, Pokrowiec

Etui na iPhone 11 występuje w wielu wariantach, które zabezpieczą wartościowy telefon z logiem Cupertino o każdej porze dnia. Niezależnie od tego, czy smartfon Apple spadnie na ziemię, gdy wybudzisz się z popołudniowej drzemki, czy w chwili nagłego pośpiechu, gdy zahaczysz i pociągniesz kabel od słuchawek, te produkty zabezpieczą Cię przed kosztownymi naprawami. Ta niedroga inwestycja zwraca się wielokrotnie w postaci czystego, przejrzystego i nieskalanego rysą szkła, i obudowy. Pokrowce te mają funkcję zdobniczą, dzięki czemu można nadać swojemu urządzeniu specjalnego wizerunku. Jest jeszcze jedno - każdy z tych pokrowców ma swoje unikalne cechy, które go wyróżniają.

  • Parametry

Pokrowiec do iPhone 11 ochroni przed upadkami i zalaniami

Zakup pokrowca ma na celu przede wszystkim ochronę przed upadkami i zalaniami. Szczelne silikonowe etui pozwala utrzymać urządzenie z dala od wody, a nawet uchronić je przed intensywnym deszczem, jeśli wyposażysz się dodatkowo w ochronę ekranu. Solidne wykonanie poszczególnych modeli gwarantuje ich trwałość oraz dostosowanie do bardziej wymagających warunków. I tak na przykład, case na iPhone 11 w edycji pancernej, pozwala na podróżowanie z iPhonem bez obawy o wstrząsy i nieprzewidywalne warunki. Wiele modeli przez zastosowanie dedykowanej podpórki pozwala ustawić telefon w wygodnej pozycji ułatwiającej czytanie tekstów i oglądanie wideo.

Dobry case iPhone 11 oznacza wielofunkcyjność

Odpowiednio dobrany case iPhone 11 to nie tylko ochrona przed upadkami i zalaniami. Dobra obudowa zapewnia dodatkowe funkcje, wśród których najczęściej spotyka się:

  • miejsce na kamerę/aparat,
  • wysuwaną podstawkę umożliwiającą przeglądanie internetu lub multimediów,
  • wysoką elastyczność w przypadku etui silikonowych,
  • zdobienia, wzory i motywy pozwalające odmienić wizerunek całego iPhone’a.

Dodatkowym atutem wielu pokrowców jest możliwość przechowywania karty płatniczej oraz miejsce do podpięcia smyczy, dzięki czemu telefon da się nosić na szyi. Zintegrowane przyciski oferowanych etui zapewniają pełną kompatybilność z posiadanym urządzeniem.

 

Etui do iPhone - popularne modele

Etui na iPhone 14 Etui na iPhone 14 Max Etui na iPhone 14 Pro Etui na iPhone 14 Pro Max Etui do iPhone SE 2022 Etui na iPhone 13 Pro Max Etui na iPhone 13 Pro Etui na iPhone 13 mini Etui na iPhone 13 Etui na iPhone 12 Etui na iPhone 12 Pro Etui na iPhone 12 Pro MaxEtui na iPhone 12 mini Etui na iPhone SE 2020 Etui na iPhone 11 Etui na iPhone 11 Pro Max Etui na iPhone 11 Pro Etui na iPhone XS Etui na iPhone XS Max Etui na iPhone X Etui na iPhone XR Etui na iPhone 8 Etui na iPhone 8 Plus Etui na iPhone 7Etui na iPhone 7 Plus


  • Ostatnio oglądane produkty