• Etui na iPhone XS - Case, Pokrowiec

Segment etui na iPhone XS ma do zaoferowania mnóstwo dopasowanych na wymiar pokrowców do mniej popularnego modelu telefonu Apple iPhone XS. Przygotowane i skrojone, co do milimetra etui posiadają dedykowane miejsca na wszystkie porty i przyciski. Bez problemu przy użyciu każdego z nich wykonasz zdjęcie, naładujesz telefon i użyjesz latarki. Dzięki nowatorskiemu podejściu producentów znajdziesz modele zarówno praktyczne, jak i innowacyjne. Spośród kilkuset modeli, możesz wybierać pomiędzy propozycjami zdobionymi kolorami, matowym połyskiem metalu i stonowanymi barwami ecru czy bordo. Każdy produkt posiada swoje osobiste cechy, które wyróżniają go na tle pozostałych. Lista przykładów jest długa, a najlepszym sposobem, aby iść dalej jest sprawdzić poszczególne z nich samemu i przekonać się w praktyce, jak przydatne akcesoria możesz otrzymać już za cenę kilkunastu złotych.

  • Parametry

Pokrowiec iPhone XS zapewnia doskonałą ochronę niezależnie od wyboru

Kategoria pokrowców iPhone XS jest przepełniona produktami zapewniającymi trwałość i najwyższą jakość materiałów. Najbardziej uniwersalny zdaje się silikon, który został wykorzystany m. in. w etui Card Case posiadającym przegródkę na kartę płatniczą. Cukierkową i dziewczęcą stylistykę z praktycznym łańcuchem oferuje Color Chain Case posiadający wytrzymałą powłokę żelową. Wozinsky postawił na pokrowiec iPhone XS doposażony o tzw. Kickstand - to podpórka, która umożliwia ustawienie urządzenia w pozycji poziomej. Dzięki temu bez problemu będziesz w stanie śledzić kątem oka spotkanie ulubionej drużyny piłkarskiej lub czytać tekst w trakcie pisania eseju.

Case iPhone XS to produkt na każdą kieszeń

iPhone XS to dla wielu gadżet, bez którego nie wyobrażają sobie życia. Zabezpieczenie tego urządzenia przez pokrowiec jest o tyle ważne, że jego naprawa kosztuje setki, a czasem nawet tysiące złotych. Wybierając spersonalizowany case iPhone XS wyłącznie zyskujesz. Otrzymujesz niepowtarzalną stylistykę, która spełnia dodatkową funkcję. Już za cenę kilkudziesięciu złotych ochronisz swój telefon na dobre lata, a przy tym zapewnisz sobie pewne korzyści, jak ochrona antybakteryjna czy możliwość zawieszenia iPhone’a na smyczy.

 

Etui do iPhone - popularne modele

Etui na iPhone 14 Etui na iPhone 14 Max Etui na iPhone 14 Pro Etui na iPhone 14 Pro Max Etui do iPhone SE 2022 Etui na iPhone 13 Pro Max Etui na iPhone 13 Pro Etui na iPhone 13 mini Etui na iPhone 13 Etui na iPhone 12 Etui na iPhone 12 Pro Etui na iPhone 12 Pro MaxEtui na iPhone 12 mini Etui na iPhone SE 2020 Etui na iPhone 11 Etui na iPhone 11 Pro Max Etui na iPhone 11 Pro Etui na iPhone XS Etui na iPhone XS Max Etui na iPhone X Etui na iPhone XR Etui na iPhone 8 Etui na iPhone 8 Plus Etui na iPhone 7Etui na iPhone 7 Plus


  • Ostatnio oglądane produkty