• Etui na iPhone XS Max - Case, Pokrowiec

Naładowany, zabezpieczony i świetnie doposażony. Te przymiotniki opisują urządzenia Apple, które posiadają użytkownicy produkty z kategorii etui iPhone XS Max. Każdy z oferowanych modeli jest wyposażony w materiały odporne na upadki i funkcje, które zmieniają zwykłego iPhone’a w wielofunkcyjne urządzenie dostosowujące się do sytuacji. Obszerne wzornictwo i kolorystyka pozwala dopasować telefon do charakteru użytkownika, a przy tym zapewnia mnóstwo pozytywnych skojarzeń. Nic nie jest jednak tak ważne, jak sama ochrona - a tę możemy nabyć w postaci silikonowej osłonki już za cenę symbolicznych 5 zł. Skorzystaj z oferty firmy Baseus, ECO Leather oraz Wozinsky, aby upiększyć swój telefon i dać sobie gwarancję, że sprzęt po gwałtownym strąceniu z biurka będzie w całości, a nie w kawałkach. Jeśli zastanawiasz się, które z nich wybrać, najlepszym sposobem będzie rozejrzenie się po sklepie i wybranie modelu, który trafia w Twoje gusta i potrzeby.

  • Parametry

Odpowiedni case iPhone XS Max spełni Twoje oczekiwania

Każdy z nas lubi wyrażać siebie przez różnego rodzaju wzory i symbole. Producenci obudów iPhone XS Max postawili na osobisty charakter urządzeń, nawiązując do osobistych upodobań klientów. Możesz wybrać zwyczajne etui silikonowe stanowiące podstawową ochronę, ale też przejrzeć produkty zaopatrzone w miejsce na smycz, którą można przymocować do spodni. A to oznacza, że w trakcie spaceru nie będzie trzeba trzymać telefonu w kieszeni, dzięki czemu nie porysuje się przebywając w jednym miejscu wraz z kluczami.

Innowacyjny charakter, jaki może mieć pokrowiec iPhone XS Max

Większość z nas posługuje się kartą kredytową i stąd rosnąca popularność modeli wyposażonych w kieszonkę na kartę i dokumenty. Spójrz na jeden z modeli Card Case, aby zapewnić sobie dodatkową przestrzeń i zaoszczędzić miejsca w portfelu lub kompletnie się go pozbyć. Jeśli często korzystasz z telefonu Apple jako czytnika lub multimedialnego odtwarzacza, z pewnością zdarzało Ci się opierać urządzenie o stos książek czy inny przedmiot. Możesz o tym zapomnieć, jeśli zaopatrzysz się w pokrowiec iPhone XS Max o nazwie Crystal Ring Case.

 

Etui do iPhone - popularne modele

Etui na iPhone 14 Etui na iPhone 14 Max Etui na iPhone 14 Pro Etui na iPhone 14 Pro Max Etui do iPhone SE 2022 Etui na iPhone 13 Pro Max Etui na iPhone 13 Pro Etui na iPhone 13 mini Etui na iPhone 13 Etui na iPhone 12 Etui na iPhone 12 Pro Etui na iPhone 12 Pro MaxEtui na iPhone 12 mini Etui na iPhone SE 2020 Etui na iPhone 11 Etui na iPhone 11 Pro Max Etui na iPhone 11 Pro Etui na iPhone XS Etui na iPhone XS Max Etui na iPhone X Etui na iPhone XR Etui na iPhone 8 Etui na iPhone 8 Plus Etui na iPhone 7Etui na iPhone 7 Plus


  • Ostatnio oglądane produkty