• Etui na iPhone X - Case, Pokrowiec

W kategorii tej odnajdziesz wysokiej jakości etui na iPhone X, które ochronią twój telefon przed najróżniejszymi czynnikami. Dlaczego warto zakupić pokrowiec ochronny? Pierwszym i najważniejszym powodem jest fakt, iż wypadki chodzą po ludziach. Upadek z wysokości, zalanie czy porysowanie obudowy to tylko niektóre z usterek, jakie spotkać mogą Twoje urządzenie. Case do iPhone X w znacznym stopniu zapobiegnie skutkom przytoczonych uprzednio sytuacji. Uchroni Cię tym samym od wysokich kosztów naprawy, które nierzadko dorównać mogą cenie nowego telefonu komórkowego. Drugim powodem, dlaczego powinieneś wybrać etui od naszej firmy, są konkurencyjne ceny. Poszczególne modele od znanych i renomowanych producentów nabyć możesz już od kilkunastu złotych. W zamian za tak niską kwotę zyskujesz miesiące lub nawet lata skrupulatnej ochrony twojego iPhone'a. Szeroki wybór pokrowców, zależnie od designu, wytrzymałości lub też funkcji, pozwoli ci dobrać idealny case, spełniający możliwie jak najlepiej swoje funkcje.

  • Parametry

Case do iPhone X - jaki wybrać?

W naszym sklepie znajdziesz wiele modeli etui, zróżnicowane pod względem ceny, a tym samym funkcjonalności. Począwszy od najtańszych, przeźroczystych i prostych pokrowców do iPhone X, które świetnie sprawdzą się dla osób poszukujących podstawowej ochrony dla swojego smartfona, a kończąc na specjalistycznych egzemplarzach. Do drugiej kategorii zaliczyć można case'y typu "Armor", które poprzez wzmocnioną konstrukcję oraz obecność dodatkowych, gumowych elementów na szczególnie wrażliwych częściach iPhone'a, w znacznym stopniu zwiększą wytrzymałość telefonu podczas nieumyślnych upadków. Kolejnym rodzajem etui są pokrowce z ECO skóry. Elegancki design w połączeniu z estetyką produktów od Apple stanowi idealne wyjście dla osób, które stawiają na zjawiskowy wygląd swojego smartfona. W ofercie znajdują się także klasyczne, silikonowe, różnokolorowe etui stworzone dla posiadaczy iPhone'a X, które są jedną z najpopularniejszych form ochrony telefonów komórkowych.

 

Etui do iPhone - popularne modele

Etui na iPhone 14 Etui na iPhone 14 Max Etui na iPhone 14 Pro Etui na iPhone 14 Pro Max Etui do iPhone SE 2022 Etui na iPhone 13 Pro Max Etui na iPhone 13 Pro Etui na iPhone 13 mini Etui na iPhone 13 Etui na iPhone 12 Etui na iPhone 12 Pro Etui na iPhone 12 Pro MaxEtui na iPhone 12 mini Etui na iPhone SE 2020 Etui na iPhone 11 Etui na iPhone 11 Pro Max Etui na iPhone 11 Pro Etui na iPhone XS Etui na iPhone XS Max Etui na iPhone X Etui na iPhone XR Etui na iPhone 8 Etui na iPhone 8 Plus Etui na iPhone 7Etui na iPhone 7 Plus


  • Ostatnio oglądane produkty