• Etui na iPhone XR - Case, Pokrowiec

Poszukujesz przyjemnego dla oka etui na iPhone XR? W tej kategorii znajdziesz produkt, który będzie odpowiadał Twoim osobistym potrzebom. Tym samym będzie on spersonalizowany, a przy tym zapewni funkcje, jakich dotąd mogłeś jeszcze nie poznać. Każdy z modeli dostępnych w tym miejscu jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, takich jak silikon, plastik, metal czy aluminium. W zależności od swoich upodobań, możesz wybierać spośród podstawowych, jak i bardziej rozbudowanych propozycji. Wszystko zależy od tego, na co masz ochotę. Kto powiedział, że musisz wybrać tylko jeden produkt? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby kupić trzy różne etui i zmieniać je w zależności nastroju, pory dnia i zastosowania. A pokrowce na iPhone XR zastosowań mają mnóstwo, czego potwierdzeniem są modele od firmy Wozinsky czy Rope case.

  • Parametry

Case iPhone XR zamieni Twoje urządzenie w bardziej poręczne

Niewiele potrzeba, aby iPhone XR stał się podręcznym czytnikiem przez Kickstand, który zapewniają modele marki Wozinsky i Rope Case. Te propozycje spodobają się każdemu, kto szuka innowacji, a przy tym chciałby zachować minimalistyczną kolorystykę iPhone’a. Modele te choć są rozbudowane, cechują się prostymi i nieskomplikowanymi barwami - ich wybór nie powinien zająć więcej niż kilka minut. Mówiąc o poręczności, case iPhone XR Card Case, pozwoli przechowywać dokumenty wraz z kartą płatniczą w specjalnie wydzielonym do tego miejscu.

Unikalne wzornictwo i stylistyka, jaką oferuje pokrowiec iPhone XR

Gdy kupujesz pokrowiec iPhone XR, zwykle kierujesz się wyglądem. Cóż, bezpieczeństwo jest na tyle podstawową kwestią, że chyba nie trzeba jej specjalnie omawiać, choć warto nadmienić niektóre modele zapewniają wyższy poziom ochrony od innych. Masz ochotę na coś ekstrawaganckiego? Prawdopodobnie spodoba Ci się błyszczące etui Star Glitter upiększone gwieździstym wzorem w formie gradientu. Jeśli szukasz czegoś bardziej eleganckiego, przejrzyj pokrowce na iPhone XR z serii Crystal Ring Case lub Card Armor Case. Pamiętaj, że udogodnienia zwykle wiążą się z nieco inną wypukłością urządzenia - być może najlepszym wyborem będzie najprostsze etui? Przekonaj się kupując kilka z nich.

 

Etui do iPhone - popularne modele

Etui na iPhone 14 Etui na iPhone 14 Max Etui na iPhone 14 Pro Etui na iPhone 14 Pro Max Etui do iPhone SE 2022 Etui na iPhone 13 Pro Max Etui na iPhone 13 Pro Etui na iPhone 13 mini Etui na iPhone 13 Etui na iPhone 12 Etui na iPhone 12 Pro Etui na iPhone 12 Pro MaxEtui na iPhone 12 mini Etui na iPhone SE 2020 Etui na iPhone 11 Etui na iPhone 11 Pro Max Etui na iPhone 11 Pro Etui na iPhone XS Etui na iPhone XS Max Etui na iPhone X Etui na iPhone XR Etui na iPhone 8 Etui na iPhone 8 Plus Etui na iPhone 7Etui na iPhone 7 Plus


  • Ostatnio oglądane produkty